اخبار تکنولوژی

iOS 17.1 در تاریخ 24 اکتبر منتشر می‌شود:در این به‌روزرسانی جدید چه ویژگی‌های جدیدی عرضه می‌شوند؟

iOS 17.1 در تاریخ 24 اکتبر منتشر می‌شود:در این به‌روزرسانی جدید چه ویژگی‌های جدیدی عرضه می‌شوند؟

سازمان فرکانس ملی فرانسه یعنی “Agence Nationale Des Fréquences (ANFR)” تاریخ به‌روزرسانی آینده iOS 17.1 را اعلام کرده است. شرکت اپل در پاسخ به نگرانی‌های ارائه‌شده توسط مقامات نظارتی در مورد انتشار بیش از حد پرتوهای elec electromagnetic بر روی آیفون 12 در فرانسه، موافقت کرده بود. همچنین فرانسه به‌طور موقت فروش این دستگاه را متوقف کرده بود چرا که از حد مجاز انتشار موج‌های elec electromagnetic بیش‌تری داشت.

یک به‌روزرسانی در وب‌سایت ANFR می‌گوید: “اپل یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری توسعه داده و ANFR آن را تأیید کرده است، زیرا به‌طور مؤثر امکان بازگشت عضو “SAR” موقعیت‌یافته به انطباق با حد مقرر مجاز 4 وات بر کیلوگرم را فراهم می‌آورد.

این به‌روزرسانی توسط اپل به برخی از مشتریانی که به عنوان “آزمایشگران بتا” اعلام آمادگی کرده‌اند، منتشر شده است. این شرکت قول داده که این به‌روزرسانی نرم‌افزاری را حداکثر تا 24 اکتبر به تمام کاربران iPhone 12 در فرانسه ارائه خواهد داد.

مقامات نظارتی فرانسه افزودند: “ممنوعیت عرضه iPhone 12 تا رسیدن این به‌روزرسانی به عموم مردم در فرانسه  اجرا  خواهد شد.”

چه ویژگی‌های جدیدی با آپدیت iOS 17.1 راه خواهد افتاد؟

بر اساس گزارش MacRumors، آپدیت iOS 17.1 با ویژگی‌های جدید زیادی از جمله بهبودهایی در اپلیکیشن موزیک، AirDrop و ویژگی‌های جدید Standby همراه خواهد بود.

 اپلیکیشن موزیک:

کاربران اکنون قابلیت انتخاب علامت ستاره را برای هر آهنگ، آلبوم، لیست پخش یا هنرمند دلخواه خواهند داشت و این انتخاب جدید در کتابخانه ذخیره خواهد شد و به بهبود توصیه‌های اپل کمک خواهد کرد.

ویژگی‌های جدید AirDrop:

AirDrop با گزینه “خارج از دامنه” جدیدی ارائه خواهد شد که به کاربران اجازه می‌دهد فایل‌ها را ارسال و دریافت کنند حتی اگر دو دستگاه در نزدیکی نباشند. زمانی که فاصله بین دو دستگاه افزایش یابد، انتقال فایل از طریق Wi-Fi یا اتصال داده‌های سلولی انجام خواهد شد.

 کارت‌های متصل:

اپل ویژگی جدیدی را برای کاربران آیفون در انگلستان معرفی می‌کند که به آنها امکان افزودن کارت‌های بدهی و اعتباری از بانک‌های انتخابی به اپلیکیشن کیف پول (Wallet) را می‌دهد. کاربران قادر خواهند بود آخرین تراکنش‌ها و موجودی کارت‌های خود را مشاهده نمایند.

بیشتر بخوانید:

خانواده آیفون 15 چه ویژگیهایی دارد؟

آیا آیفون 15 در ایران رجیستری می‌شود؟

مقایسه آیفون 13 با سامسونگ s22

منبع:‌  livemint.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا