اخبار تکنولوژی

گوگل توانسته است در مدت 7 سال تقریباً 40 میلیون گوشی پیکسل را بفروشد

گوگل توانسته است در مدت 7 سال تقریباً 40 میلیون گوشی پیکسل را بفروشد

گزارشی تازه اعلام کرده که گوگل در مدت 7 سال توانسته است 37.9 میلیون گوشی پیکسل بفروشد، و از این تعداد، 10 میلیون نسخه در یک سال گذشته به فروش رفته است. این فروش‌ها با ورود سری گوشی‌های پیکسل به بازار شروع شده است، اگرچه سهم بازار این محصولات همچنان محدود است. این گزارش از معاون IDC به نام “فرانسیسکو جرونیمو” اعلام شده و نشان می‌دهد که گوگل از سال 2016 تا به امروز تقریباً 40 میلیون گوشی پیکسل را به مشتریان خود فروخته است. این رشد فروش به تازگی دو رقمی شده است.

فروش گوشی‌های پیکسل در سال‌های اخیر به طور چشمگیری افزایش یافته است. در سال گذشته و پیش از معرفی سری گوشی‌های پیکسل 7، گوگل توانسته است 27.6 میلیون گوشی پیکسل بفروشد. این نمایانگر افزایش 10 میلیون واحدی فروش در مدت 12 ماه اخیر است، که احتمالاً بهترین سال برای گوشی‌های پیکسل بوده است.

رشد فروش گوشی‌های پیکسل نیازی به تعجب ندارد، زیرا این محصولات در بازار‌های آمریکا و ژاپن به خوبی پذیرفته شده‌اند. اخیراً گزارش‌ها نشان داده‌اند که گوگل به افزایش فروش در مقابل کاهش فروش برندهای مشهور دیگر در دنیای اندروید دست پیدا کرده است. همچنین، گزارش‌های دیگر نشان داده‌اند که گوشی‌های پیکسل در حال به دست آوردن سهم بازار از آیفون در ژاپن هستند.

به نظر می‌رسد که گوگل در دنیای گوشی‌های هوشمند در مسیر صحیحی قرار گرفته است و ممکن است در آینده افزایش قابل توجهی در فروش گوشی‌های پیکسل داشته باشیم. با این حال، باید توجه داشت که سهم بازار گوگل همچنان بسیار کمتر از رقبای خود است. برای مثال، اپل در یک بازه زمانی 7 ساله بیش از 200 میلیون آیفون فروخته است. بنابراین، گوگل باید در تلاش برای افزایش سهم بازار خود به کار بگیرد.

بیشتر بخوانید:

هزینه رجیستر آیفون در ایران چقدر است؟

تكنولوژي هاي جديد ژاپن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا