اخبار تکنولوژی

X در حال انجام تست برای سه سطح اشتراکی پرداختی در میان مشکلات مالی مداوم است.

جزئیات کمی موجود است، اما به نظر می‌رسد که این موضوع تعیین می‌کند که چند تبلیغ را مشاهده خواهید کرد.

X در حال انجام تست برای سه سطح اشتراکی پرداختی در میان مشکلات مالی مداوم است.

شایعه‌های مربوط به X، که پیشتر به عنوان توییتر شناخته می‌شد، ادامه دارد و بر اساس گزارش Bloomberg، این شرکت در حال آزمایش سه سطح اشتراکی پرداختی است تا به حل مشکلات مالی خود کمک کند. جزئیات کمی موجود است، اما به نظر می‌رسد که این گزینه‌های اشتراکی پرداختی تعداد تبلیغاتی که هنگام استفاده از این پلتفرم مشاهده می‌کنید را تحت تأثیر قرار خواهند داد.

یک توسعه‌دهنده و لو دهنده با نام کاربری @aaronp613 در کد منبع به‌روزترین به‌روزرسانی iOS این اپلیکیشن پرده‌برداشت کرد و برخی اطلاعات در مورد این سطوح اشتراکی پیشنهادی را کشف کرد، اگرچه این اطلاعات در طی هفته گذشته به تدریج منتشر شده است.

به نظر می‌آید که این سه سطح به اشتراک گذاری به سطوح “پایه”، “استاندارد” و “پلاس” تقسیم می‌شود، همانطور که در گزارش Bloomberg آمده است. کاربران پایه همچنان تعداد معمولی تبلیغات را مشاهده خواهند کرد، با وجود نشان‌ها یا عدم نشان‌ها، در حالی که کاربران استاندارد نصف تبلیغات را مشاهده می‌کنند، که معادل یک مزیت فعلی اختصاصی برای افرادی است که هر ماه 8 دلار برای تایید آبی اشتراک می‌پردازند.

کاربران پلاس هیچ تبلیغی را مشاهده نخواهند کرد، که به آن‌ها دسترسی بدون محدودیت به هر نظریه توطئه‌ای که در هر روز ممکن است در اینترنت دور بر می‌داند، فراهم می‌کند.

ما هیچ اطلاعاتی در مورد هزینه‌های این سطوح اشتراکی نداریم. گزارش‌ها نشان می‌دهند که Meta نیز در اروپا یک حرکت مشابه انجام می‌دهد و ممکن است از کاربران هر ماه تا 17 دلار برای تجربه بدون تبلیغ در Instagram و Facebook دریافت کند.

تبلیغات

به جز موضوع تبلیغات که هنوز توسط شرکت تایید نشده است، هیچ کس نمی‌داند که این طبقات اشتراک چه مزایای اضافی‌ای را برای کاربران پرداخت‌کننده فراهم می‌کنند. همچنین هنوز باید دید که آیا این نشان دهنده یک فشار برای اجبار به اشتراک برای استفاده از سرویس است یا خیر.اما با توجه به اینکه گفته می‌شود طرح پایه پرداختی نشان دهنده سطح فعلی تبلیغات است، سخت است که بفهمیم یک حساب رایگان چه تجربه‌ای خواهد داشت. دو برابر تبلیغات؟ سه برابر تبلیغات؟ الان ماسک به خانه شما بیاید و رکود مالی شرکت را به عهده لیگ ضد تبعیض گذارد؟ هر کسی می‌تواند حدس بزند، اگرچه شایعه اینکه X قصد دارد کاملاً به سیستم پرداخت برای بازی بپردازد، از یک نظر اتفاقی است که ماسک در طول یک گفت‌وگوی زنده با نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو ابراز کرده است.

پس به نظر نمی‌رسد که این بخشی از هر گونه تلاشی باشد که مردم را مجبور به پرداخت برای سرویس کند، اما به نظر می‌رسد که توییتر/X همچنان در حال پرتاب ایده‌های درآمدزایی به دیوار است تا ببیند چه چیزی ماندگار می‌شود به عنوان بخشی از طرح بلند مدت خود برای تبدیل شدن به «برنامه همه چیز». سخت است تصور کنیم که کاهش فرکانس تبلیغات برای جذب بسیاری از کاربران برای ارسال یک حقوق ماهانه به یکی از ثروتمندترین مردان دنیا کافی باشد، پس بیایید صبر کنیم و ببینیم چه مزایای دیگری تیم برای سه طبقه اشتراک پیشنهادی آماده می‌کند.

در مورد وضعیت مالی شرکت، بلومبرگ گزارش می‌دهد که مدیرعامل لیندا یاکارینو به تازگی به بانک‌های بدهکار به خود گفته است که تبلیغ‌کنندگان به پلتفرم بازگشته‌اند، اگرچه با بودجه‌های کاهش یافته. از طرف دیگر، رویترز هم به تازگی گزارش داده است که درآمد تبلیغاتی X در آمریکا از زمان خریداری آن توسط ماسک هر ماه کاهش یافته است و آخرین آمار نشان می‌دهد که در ماه اوت ۶۰ درصد نسبت به سال قبل کاهش داشته است.

بیشتر بخوانید:

بهترین پلتفرم اینترنت اشیا چیست؟

مدل زبانی GPT چیست

منبع:engadget.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا